Bioenerji

  Bioenerji, vücuttaki bir takım rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için kullanılan şifa yönteminden öte vücudun tamamını enerjisel bir akorda getirerek vücudun doğru çalışmasını sağlamaktır.

  Bioenerji, tüm kainat da bulunan canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için yaratılmış hay sıfatıdır. (Hayat enerjisidir).

  Bioenerjinin etkileri ve yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış ve dünyanın bir çok yerinde ve gelişmiş ülkelerde kabul görmüştür.

  Hayat enerjimizin dengede olması bedenimizin stres  ve stresten kaynaklı hastalıklara dirençli olabilmesi için vücudumuzun kainattan bioenerjiyi doğal bir şekilde alması gerekir. Fakat negatif unsurlar bu doğal enerji akışını kesmekte ve insanları adeta oksijensiz bırakmaktadır. Yani bioenerji oksijen gibi insan yaşamının devamı için gerekli bir besindir.

  Günümüz şartlarında gerek teknoloji ile iç içe olmamız gerek beslenme şeklimiz, ve zorlayıcı hayat şartları insanların doğal bioenerji alımında blokajlar oluşturmaktadır. Bu blokajlar zamanla artarak önce enerji bedenimizi bozmakta daha sonra ileri safhada psikolojimizi bozmaktadır. Dolayısı ile psikolojik sorunlar da fizik bedenimizde bozulmalara neden olmaktadır.

  Bioenerjisi bozulmuş vücudunda ana enerji kaynakları blokajlanmış insanların mutlaka vücutlarındaki blokajları açtırmaları ve negatif enerjilerden arındırmaları gerekmektedir.

  Bu konuda detaylı bilgi almak için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.