Büyü Çözümü

  Büyü nedir kısaca anlatmak gerekirse, büyü görünmez alemden yardım alınarak şeytani cinlerle, negatif unsurlarla, bir takım ritüellerle, insan aklını ve davranış biçimini tesir altında bırakmak için doğaüstü diye ifade edilen yöntemlerle yapılan çalışmadır. Şeytandan gelen bir ilimdir. Elektro manyetik denilen negatif dalga boyutudur.

  Bu ilmin kullanılması kutsal metinlerle yasaklanmıştır. Yapana yaptırana ceza karşılığı olan bir ilimdir. İnsanlara istemediği şeyi yaptırma çabasına giren büyücü şeytandan güç alma çabasında olan kişidir.

  Bu tür bilgiler kötüye kullanıldığında toplumda bozulmaya vesile olur. Metafizik ilimler, iyilik için kullanıldığında insanlar bu karamsar tablodan kurtulurlar.

  Büyücünün kullandığı geneli negatif dalga boylarından oluşan  hud-dam da denilen cin topluluğundan oluşmaktadır. Aslında haset enerjisi yani nazarda bir çeşit büyü frekansıdır.

  Yine bazı nazarlar büyü frekansından geldiği için çok ağır olursa büyü gibi etki yaparak musallat çeker. Bu ağır ve negatif etkinin baskı altında kalan kişi başarı ve sağlığından kayıplar verir. Yine efsun diye bilinen şeylerin yüzde doksanı bir takım negatif unsurların maddeye yansıyan yönleridir.

  Tüm bunlar Allah’ın takdiri, izni ile gerçekleşir, fakat her kötülüğün sonunda bir ceza karşılığı var bunu bilmezden gelmek cezayı kaldırmaz. Hayatta böyle sınavlarla karşılaşan kişiler bu ruhsal etkiden kurtulmak için çeşitli şifalandırma çalışmalarından faydalanabilirler.

  Yüzlerce çeşidi olan bu büyüler, bir çile imtihan unsurudur. Büyü çözümsüzde değildir. Başımıza gelen her hadise ders niteliğindedir. İlahi manevi desteği alanlar ancak büyüden kurtulabilir. Fakat çok ağır büyüler de vardır ki bu tipte olan büyüler, okuyup üflemekle kolayca bozulmazlar. Bozmak için Allah'tan gelen ilim, bilgi, ve deneyim gerekir.

  Bu konuda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından hiç çekinmeden arayabilirsiniz.