Kısmet Açma

    Kısmet herkesin kaderinde var olan nasiplerin zamanı geldiği anda hayata geçmesidir. Bu bir evlilikde olabilir iş güç, rızık, şansda da. Fakat sorun şudur ki, kısmetlerin önünde bir engelin olması ve sürekli sıkıntılar yaşamamız kısmet kapalılığı ile ilgili bir sorundur. Eğer bir kişide kısmet kapanması var ise bu durumun birçok sebebi var.

    Yoksa kişilerin kısmetleri durduk yere kapanmaz. Altında yatan bir sebebi mutlaka var. Ya size cinli varlıklar ciddi anlamda düşmanlık beslemektedir, na nazar, ya beddua bu yüzden önünüze engeller dizilir. Bu tür durumların kafa gözünüzle göremeyeceğiniz metafiziksel sebepleri vardır. Kısmet kapalılığından şüphe duyan kişiler öncelikle böyle bir durum var mı, yok mu? Bu durumu tespit ettirmesi gereklidir. Bu önemli.

    Kısmeti kapalı olan kişilerin hayatında olacak işlerinde sürekli tekrar eden aksilikler çıkması, bir belirti zaten. Bu iş hayatında Nişanda, düğünde, ailede ,bereket anlamında rızıkta kısmetlerin kapanması mümkün. Bu tür örnekler çok.

    Kısmeti kapalı olan bir çok danışanıma bugüne kadar metafiziksel anlamda uyguladığım çalışmalarım ile hayatınlarını olumsuz etkileyen bu engelleri kaldırmak amaçlı çalışmalar uyguladığımızda gözlerinin önü açıldığını, hayatlarında bekledikleri ama bir türlü engeller yüzünden olmayan yollarının açıldığını iş,güç,bereket,şans yada evliliklerinin daha olduğunu, sorunlarının ortadan kalktığını kendileri dile getiriyorlar, çok şükür.

    Bu konularda benimle iletişim kurabilir soru sorabilir yardım destek programları alabilirsiniz.