Nazar Nedir

  Batı'da “psikokinezi” diye bilinen nazar, metapsişik yani paranormal bir etkidir. İnsanın normal sayılabilecek sınırlar dâhilindeki duyuş, düşünüş, hissediş ve davranışlarını aşan olaylardan biri de nazar olarak kabul edilir.

  Nazar, kötü tesir bakış manasına gelir. Nazar etkisi özellikle, insanlara faydalı güzel şeylerin, imrenilmesi sonucunda kötü nefsani bakışları ve ilgileri aşırı üzerine çekmesiyle tesir eder. Nazar değmesi, sağlıklı bir kişiyi sağlığından edebildiği gibi hatta zamanla hastalığa ve ölüme dahi neden olabilir.

  Nazarı değen kişi bilerek yada bilmeyerek, bazı olumsuz tesirleri tetikler. Üzerinizdeki nazardan kurtulmadan, tekrar  tekrar nazara maruz kalan bir kişi, zamanla çok zor durumda kalabilir. Güçlü birikmiş nazarlar olduğunda sanki kişinin üzerinde büyü varmış gibi ağırlık, sıkıntı, olumsuzluklar, talihsizlikler , hastalıklar meydana gelir. Bu tür negatif tesirlerden arınmak ve temizlenmek isteyen danışanlarıma gereken manevi destek ve seanslar uygulamaktayım.

  Bismillahirrahmanirrahim;

  68/KALEM suresi 51 : Ve gerçek o küfr edenler o zikri işittikleri vakit az kalsın seni gözleriyle devireceklerdi, bir de durmuşlar o her halde bir mecnun diyorlar.

  Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaramdan arayabilirsiniz