Tılsım

  Web sitemde geçen büyü, tılsım gibi konuların çözümü için çalışmalar yapan biriyim. Bilgilendirmek amacıyla yazmış olduğum her konu kesinlikle çalışma alanım değildir. Benim bu sitede amacım çözüm bekleyen manevi kökenli büyü, nazar, musallat gibi konuların çözümünü yapmaktır.

  Tılsım esrarengiz bir gücü, bir kuvveti metafiziksel yöntemlerle harekete geçirmektir. Geçmişten bu güne gelen en büyük tılsımlı eşya Hazreti Süleyman Aleyhimselamın mühürlü yüzüğüdür. Bir çok kişi tılsımlar hakkında farklı yorumlar yaptılarsa da tılsımın tam olarak ne olduğu bilinmemektedir.

  Geçmişten günümüze gelen Hazreti Süleyman Aleyhisselam'ın mührüdür diye, ortalıkta gezen bir çok derleme , tamamen hazreti Süleyman Aleyhisselam'ın mührü ile alakasız, sonradan ortaya çıkan işaretlerdir. Sadece davut yıldızı kısmı doğrudur. Bir kişi için, ehil bir kişi tarafından tılsım yapılsa, muskadan hamaylıdan ve benzeri birçok koruyucudan daha güçlü olur. Önemli olan bu ilme vakıf olmuş, kendisine bu ilim verilen kişinin, bu tılsımları yapmasıdır.


  Tılsımlar

  Tılsımlar çok çeşitli amaçlarla yapılan ve çok çeşitli yöntemlerle uygulanan yoğun ve etkili bir manevi metafizik çalışmadır.

  Günümüzde tılsımlar çok fazla bilinmemekle beraber yanlış manalarda kullanılmaktadır. Örneğin, tılsımların büyü sanılması gibi. Ama şifa tılsımları farklı bir amaç için yapılır. ve şifa tılsımlarının enerjisi farklıdır. Rahmani şifa tılsımları şanssızlık, sıkıntı, büyünün yada olumsuzlukların direncini kırmaya yarayan daha birçok etkiye sahip hayırlara vesile olan bir çalışmadır.

  Bir takım ilim bilmez kişiler, sanki bu ilimden haberdarmış gibi faydalı şifalı olabilecek pek çok ilmi çalışmayı kötüymüş gibi anlatıp, diğer ilimlerin faydalı yönlerini bilmediğinden, hemen din iman deyip kafa karıştırıcı yarım yamalak bilgiler vermektedir. Bioenerjide ülkemizde bu durumdan nasibini alan bir çalışmadır. Türkiyede rezil bir hale getirilmiştir. Tamamen amacının dışına çıkmıştır.

  Tılsımlar çeşitli olduğundan, çeşitli yerlerde, çeşitli şekillerde kullanıla bilir.

  Geçmişte tılsımların kullanıldığı yerler : Devlet işlerinde saraylarda kötü enerjilerin engellenmesinde, değerli eşyaların korunması, büyük hazinelerin saklanması ve muhafaza edilmesinde, savaşa giden askerlerin üzerinde kullanılması gibi ve hatta Fatih Sultan Mehmetin tılsımlı gömlekler giymesi gibi. Günümüzde ise iş ve başarıyı arttırmak gibi benzer meseleler de kullanılmaktadır.

  Osmanlı döneminde İslami yöntemlerle hazırlanan tılsımlar kullanılırken, diğer milletlerde kendi inanç yapılarıyla hazırlanan tılsımlar ya da şeytani büyüsel ayinlerle hazırlanan tılsımlar kullanıldı.

  Benim burada vurgulamak istediğim, faydalı, yani rahmani tılsımlar iyi amaçlı yapılan güçlü tılsımlardır. Peki, bu tılsımlar nerelerde ve ne amaçla kullanılabilir. Mubah olan her yerde ve her amaca yönelik faydalı tılsımlar kullanılabilinir. Bir insanın düşmanından korunmasından tutunda, başarılı olması, kariyerinde yükseltilmesi gibi en alt dereceden, en üst dereceye kadar birçok meselede korunma amaçlı tılsımlar kullanılmaktadır.

  Tılsım hazırlayan kişinin özellikleri: Özellikle çok büyük fizik ötesi bilgiye ve metafizik enerjiye sahip olması ve tılsım yapmak için gerekli olan şartları gerçekleştirmesi uzun süre kalıcı bir etki oluşturması. Bunun dışında ince ayrıntılara sahip olması gerekmektedir. Tılsım uygulamaları için bana ulaşa bilirsiniz...

  Bu konuda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından hiç çekinmeden arayabilirsiniz.